AKÜLÜ VİDALAMA DARBELİ 21V 2.0 Ah RB-DB2102
AKÜLÜ VİDALAMA DARBELİ 21V 2.0 Ah RB-DB2102 (4840006)
Marka : HAIS PRO
 KÖMÜRSÜZ MOTOR ( BRUSHLESS MOTOR )
 YÜKSEK PERFORMANS
 SORUNSUZ GEÇİŞ
 15C UZUN ÖMÜRLÜ / GÜÇLÜ AKÜ
 VERİMLİ DİŞLİ OPERASYONU
 PASLANMAZ ÇELİK MANDREN
 50 N.M TORK
 NEDEN HAISPRO PROFESYONEL
AKÜLÜ VİDALAMA MATKAP ?
Teknik Özellikleri ;
 Model : RB-DB2102
 Voltaj / akü : 21 V DC - 2.0 Ah x 2
 Yüksüz Hız : 0-500 / 1600 rpm
 Maksimum Tork : 50 Nm
 Mandren Çapı : 10 mm
 Çelik / Ahşap / Beton : 12 / 24 / 10 mm