AKÜLÜ VİDALAMA MATKAP DARBELİ 21V 4.0Ah RB-DB2109
AKÜLÜ VİDALAMA MATKAP DARBELİ 21V 4.0Ah RB-DB2109 (4840010)
Marka : HAIS PRO
KÖMÜRSÜZ MOTOR ( BRUSHLESS MOTOR )
ÇİFT ÇEKİŞLİ PERFORMANS
15C UZUN ÖMÜRLÜ / GÜÇLÜ AKÜ
VERİMLİ DİŞLİ OPERASYONU
ÜÇ DİŞLİ TORK AYARLAYICI
150 N.M TORK
NEDEN HAISPRO PROFESYONEL
AKÜLÜ VİDALAMA MATKAP ?
Teknik Özellikleri ;
Model : RB-DB2109
Voltaj / akü : 21 V DC - 4.0 Ah x 2
Yüksüz Hız : 0-550 / 2200 rpm
Maksimum Tork : 150 Nm
Mandren Çapı : 13 mm
Çelik / Ahşap / Beton : 13 / 40 / 13 mm