GÖNYE KESME TESTERE ÜSTTEN TABLALI 210 MM JF92104E
GÖNYE KESME TESTERE ÜSTTEN TABLALI 210 MM JF92104E (4841090)
Marka : HAIS PRO
Ürün Özellikleri ;
  • Sağlam alüminyum döküm taban
  • Güçlü 1600 Watt motor çeşitli kesme uygulamaları sağlar.
  • Testere bıçağı 0°- 45° arasında yatırılabilir.
  • Kompakt tezgah üstü tasarımı sayesinde küçük atölye ortamlarına rahatlıkla sığar.
  • Karbür uçlu bıçak keskin kalır ve temiz kesimler yapar.
  • Temiz bir çalışma için toz toplama torbası mevcuttur.
Teknik Özellikleri ;
Voltaj / Frekans :  220 V / 50 Hz
Güç : 1600 Watt
Devir :  5000 R /min
Testere :  210 x 24 T
Paket Ölçüleri :  48 x 46 x 33 cm
Paket Ağırlık :  12 Kg
Kesim Derinliği ve Genişlikleri
0° / 90 ° : 55 x 115 mm
45 ° / 90 ° : 55 x 90 mm
0° / 45 ° : 30 x 115 mm
45 ° / 45 ° : 30 x 90 mm