RB-DB2102 DARBELİ MATKAP 50 NM SOLO
RB-DB2102 DARBELİ MATKAP 50 NM SOLO (4840008)
Marka : HAIS PRO
KÖMÜRSÜZ MOTOR ( BRUSHLESS MOTOR )
YÜKSEK PERFORMANS
SORUNSUZ GEÇİŞ
15C UZUN ÖMÜRLÜ / GÜÇLÜ AKÜ
VERİMLİ DİŞLİ OPERASYONU
PASLANMAZ ÇELİK MANDREN
50 N.M TORK
NEDEN HAISPRO PROFESYONEL
AKÜLÜ VİDALAMA MATKAP ?
Teknik Özellikleri ;
Model : RB-DB2102
Voltaj / akü : 21 V DC - 2.0 Ah x 2
Yüksüz Hız : 0-500 / 1600 rpm
Maksimum Tork : 50 Nm
Mandren Çapı : 10 mm
Çelik / Ahşap / Beton : 12 / 24 / 10 mm